Motor

Výkonný V-Twin prijíma pokyny „Ride-by-Wire“ elektronicky, čo nielen šetrí palivo, ale umožňuje presné a plynulé ovládanie stroja. K dispozícii sú 2 režimy riadenia motora – SPORT a NORMAL. Ideálny pomer hmotnosti a výkonu.

Dynamický design

Inšpirovaný najnovšou generáciou série Z pôsobí v tomto prípade ešte agresívnejšie a vytvára silnú a odolnú kulisu stroja.

Úplne nová
zadná časť

Zadná časť je úplne nová a má jednoduchší, čistejší profil s väčšou úžitkovosťou.

Exkluzívne
prvky

Full LED osvetlenie, dopĺňa dravú masku chladiča a hliníkovú ochranu „nosa“ stroja. Červeno lakované pružiny evokujú šport. Novým prémiovým doplnkom sú polodvere s tesnením po obvode.

Ambientné podsvietenie

Luxusný prvok, ktorý by ste na SSV nečakali – ambientné podsvietenie palubnej dosky robí večernú jazdu pre posádku príjemnejšou.

Pruženie

Pružiny na oboch koncoch sú plne nastaviteľné (odskok / kompresia). Kombinácia plynovo-olejových tlmičov je súčasťou podvozkového systému novej generácie. Vzadu vyhladzuje jazdu pridaný priečny stabilizátor. Dráha zdvihu vpredu je 307 mm, vzadu 317,5 mm.

Exkluzívne kolesá


Dominantou kolies sú ekluzívne tvarované disky so zliatiny vzácnych kovov.

Obratnejší,
kompaktnejší

Aj takýto kompaktný stroj dosahuje svetlú výšku až 305 mm a priemer otáčania je na hranici 10 metrov.

Ergonomickejší
kokpit

Nový kokpit má nastaviteľný (v uhle 35°) športový volant novej generácie a nastaviteľné sedadlo vodiča (95 mm dopredu / dozadu). Prehľadný 5″ LCD displej,
2 vodotesné boxy (15 + 3 l) sú vychytávky pre každodenný život.

Pohodlný interiér

Posádka ocení novo tvarované a zosilnené sedadlá s novým čalúnením. Sedadlá a operadlá sú širšie, 3-bodový bezpečnostný pás novej generácie je šetrnejší k ľudskému telu.

Madlo spolujazdca

Madlo pre ruky spolujazdca je s horizontálnym posúvaním, vďaka rýchloupínaciemu systému môže spolujazdec okamžite nastaviť potrebnú polohu.

Integrovaný box

Nový, vodotesný odkladací box je integrovaný do línie zadnej časti stroja – korby. Box má nosnosť až 150 kg (158 l).

LED svetlá
na oboch koncoch

Hypermoderné LED svetlá vyžarujú mimoriadne silné lúče a sú dobre viditeľné pre okolie zo všetkých uhlov vozidla.

Aplikácia CFMOTO RIDE

Stroj je vybavený portom na pripojenie T-Boxu (voliteľná výbava).
Jednotka T-Box umožňuje pripojenie k smartfónu prostredníctvom aplikácie CFMOTO RIDE, čo znamená okamžitý prístup k palubným údajom v reálnom čase, napr.: stav paliva, batérie, históriu jázd, autodiagnostika vybraných základných funkcií pred jazdou.

Okamžitý prístup…

…k hrdlám prevádzkových náplní sa skrýva pod časťou prednej kapoty, ktorá sa odníma bez požitia náradia.

Riadiaca jednotka

Servisný prístup k riadiacej jednotke je za operadlom vodiča. Ani v tomto prípade nie je potrebné náradie.

Expresne odnímateľné
sedadlá

Veľkou výhodou je demontáž sedadiel a operadiel bez použitia náradia, napr. na účely vyčistenia.

Variátor CVTech

Kanadský variátor CVTech je špeciálne vyladený pre lineárny a dynamický nástup výkonu a zároveň efektívne prenáša silu motorovej brzdy (EBS) na kolesá. To zvyšuje stupeň bezpečnosti a komfortu v režime akcelerácie a šetrí brzdové komponenty v režime extrémneho spomalenia.

Prémiová záruka

Predĺžená záruka 5 ROKOV / 10 000 km platí pri zakúpení štvorkolky CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v SR  a ČR pre všetkých nových zákazníkov (prvý majiteľ) bez rozdielu či je fyzická osoba, alebo podnikateľ. 

Kontakt

Oficiálny dovozca

Journeyman CZ s.r.o
Všechromy 75
25163 Strančice
www.journeyman.cz
info@journeyman.cz

Zoznam predajcov

Vyberte si zo širokej siete partnerov na Slovensku aj v Českej republike, kde je ponúkaný kompletný servis na zabezpečenie vašej bezstarostnej jazdy

Napište nám