Sme
CFMOTO

Od nášho založenia v roku 1989 sme prešli dlhú cestu – naše stroje splnili sny motocyklistom a štvorkolkárom vo viac ako 100 krajinách a naša cesta sa rozhodne nekončí. V spoločnosti Journeyman CZ nie sme len predajcovia, ale predovšetkým motorkári a štvorkolkári, takže náš hlas je počuť a ovplyvňuje to, ako budú vyzerať budúce stroje. Patríme medzi 10 najväčších dovozcov na svete a sme jedným z najstarších partnerov. Sme CFMOTO.

Odhodlané.

motocykl

Progresívne.

ctyrkolka
Motocykle. Motocykle.
Motocykle. Motocykle.

Zábavné.

enduro

KTMR2R
CFMOTO

Spojenie, ktoré funguje!
Začiatky spolupráce CFMOTO a KTM siahajú do roku 2011. Rok 2017 sa niesol v znamení spoločného podniku a v roku 2020 bolo v čínskom meste Hangzhou slávnostne otvorené úplne nové vývojové, výrobné, logistické a testovacie centrum pre spoločný podnik KTMR2R-CFMOTO s celkovou rozlohou viac ako 100 000 m2. Najmodernejšie štandardy a technológie pod hlavičkou CFMOTO a KTM.

Dôraz na dizajn
a kvalitu

Rakúske štúdio Kiska. Talianske štúdio Modena 40. Európske štúdiá. Európske normy. Európska kvalita. Dôraz sa kladie nielen na dizajn, ale na stroj ako celok. Komfort, ergonómia, inteligentné a moderné riešenia.

Subdodávatelia

Aby ste sa na svoj stroj mohli vždy spoľahnúť, vyberáme si renomovaných dodávateľov (Brembo, Bosch, Continental, J.Juan, KYB, Maxxis, Pirelli, Shad). Pri každom diele si tak môžete byť istí maximálnou kvalitou, spoľahlivosťou a životnosťou.

Carles
Solsona
Marti

Známy dizajnér motocyklov, ktorý pracoval pre Ducati, Apriliu a v neposlednom rade pre MV Agusta. Jeho poslednou prácou pred tým, ako sa stal riaditeľom motocyklovej divízie CFMOTO, bol dragster MV Agusta Brutale. Tento brilantný dizajnér, ktorý so svojím štúdiom Modena 40 sídli v talianskom Rimini, stojí za radmi motocyklov CFMOTO SR a CL-X. Taliansky rukopis na týchto modeloch je viac než zrejmý… Tento muž je budúcnosťou motocyklov CFMOTO…

CFMOTO v
Motoškole
Pepy Sršně

Pepa Sršeň. Špičkový jazdec, kaskadér, tester a pretekár, držiteľ niekoľkých rekordov v Guinnessovej knihe rekordov, česká motocyklová legenda. V neposlednom rade veľmi svojrázny moderátor, ale hlavne vynikajúci učiteľ jazdy na motocykli. Je nám cťou, že si pre svoju neustále vypredanú motocyklovú školu vybral práve motocykle CFMOTO 800MT Touring a 450SR.

Servisná sieť
a sklady

Rýchle dodanie. Tisíce strojov stále na sklade priamo v Českej a Slovenskej republike. Spoľahlivé a rýchle opravy u našich servisných partnerov. Hustá predajná a servisná sieť v Českej republike, na Slovensku a v celej Európe. Náhradné diely a príslušenstvo trvalo uskladnené v našom centrálnom sklade v Českej republike.

CFMOTO Shop

Pohodlný nákup motocyklov a štvorkoliek v špecializovaných predajniach značky CFMOTO v Českej republike a na Slovensku – endura, naked, cestovné motocykle, štvorkolky, buginy, príslušenstvo… Prehľadné a podrobné informácie o každom stroji, značkové príslušenstvo CFMOTO, profesionálny a vyškolený personál.

Katalógy a ceníky

Cenník GOES (EUR)

Stiahnuť2023

Cenník UTV/SSV (EUR)

Stiahnuť2023

Cenník MOTO (EUR)

Stiahnuť2023

Cenník 800MT (EUR)

Stiahnuť2023

Cenník JUNIOR (EUR)

Stiahnuť2023

Cenník ATV (EUR)

Stiahnuť2023

Často kladené otázky

Pracovné štvorkolky CFMOTO Gladiator sú vďaka svojej robustnej konštrukcii pripravené na akékoľvek pracovné nasadenie. Vďaka svojim vlastnostiam, konštrukcii a výbave (masívne pneumatiky, ťažné zariadenie, terénna redukcia, systém pohonu 4×4 s diferenciálmi, silný navijak, brzdenie a výkon 4 kolies) sú predurčené na ťažkú prácu v ťažkom teréne, lesné alebo poľnohospodárske hospodárstvo, kosenie a mulčovanie lúk, prepravu materiálu, ale aj v komunálnej sfére, zimnú údržbu alebo v službách záchranných zložiek.

Predĺžená záruka 5 ROKOV / 10 000 km pre štvorkolky a 40 000 km pre motocykle, platná pri kúpe vozidla CFMOTO v sieti predajcov JourneyMan CZ v Českej republike a na Slovensku pre všetkých nových zákazníkov (prvých majiteľov) bez ohľadu na to, či sú fyzickými osobami alebo podnikateľmi.

V prípade poruchy vám poisťovňa poskytne asistenčnú službu s odťahom do najbližšieho servisu.

Zavolajte asistenčnú službu a dohodnite si prepravu do najbližšieho servisného strediska vo vašej krajine EÚ.

Ak sa váš stroj pokazí na Slovensku alebo v Českej republike, zabezpečte opravu u najbližšieho autorizovaného predajcu CFMOTO bez ohľadu na to, či ste na Slovensku alebo v Českej republike.

Áno, každý zmluvný predajca v Českej republike a na Slovensku je povinný vykonávať záručný servis bez ohľadu na to, kde ste motocykel kúpili. Odporúčame, aby ste si záručný servis nechali vykonať u predajcu, u ktorého ste vozidlo zakúpili.

Ak vynecháte predpísaný servis, ide o porušenie zmluvných podmienok a v takom prípade nárok na záručnú opravu zaniká.

V takom prípade navštívte najbližšieho autorizovaného predajcu CFMOTO vo vašej krajine, kde vám opravu vyriešia. Záručné opravy sa potom budú riešiť individuálne v rámci celosvetovej siete CFMOTO.

O aktuálnych skladových zásobách sa informujte v našej predajnej sieti v Českej republike / na Slovensku na viac ako 60 predajných a servisných miestach CFMOTO.

Komunikačná jednotka T-Box zabezpečuje prenos údajov medzi motocyklom a aplikáciou CFMOTO Ride v mobilných zariadeniach. T-Box je samostatné zariadenie pripojené k elektroinštalácii stroja prostredníctvom vyhradeného konektora. Prenášané údaje zahŕňajú aj polohu stroja. Komunikácia medzi aplikáciou CFMOTO Ride a zariadením T-Box sa zabezpečuje prostredníctvom verejnej mobilnej telefónnej siete. Jednotka T-Box obsahuje vlastnú elektronickú kartu SIM (eSIM), ktorá zabezpečuje prenos údajov. Na prenos údajov sa zariadenie T-Box (motocykel) aj mobilné zariadenie s aplikáciou CFMOTO Ride musia nachádzať na mieste s pokrytím mobilným signálom. Komunikačná jednotka T-Box je vybavená vlastnou malou batériou, ktorá zabezpečuje prenos údajov približne 6 hodín po vypnutí stroja. Funkcia T-Box je automatická a používateľ ju nemusí obsluhovať. Všetky nastavenia a zobrazovanie informácií zabezpečuje aplikácia CFMOTO Ride. Okrem zdieľania štatistík jazdy, polohy stroja, prenosu navigačných pokynov na displej stroja jednotka T-Box poskytuje online aktualizáciu rôznych funkcií stroja bez potreby návštevy servisného strediska. Umožňuje tiež lokalizáciu motocykla, napríklad v prípade krádeže stroja. Jednotka T-Box je prídavné zariadenie, ktoré nie je nevyhnutné pre funkčnosť stroja. Každá jednotka T-Box má jedinečný 15-miestny kód, podľa ktorého je priradená ku konkrétnemu stroju podľa VIN. Pri dodatočnej montáži jednotky T-Box sa musí na spárovanie zaslať VIN kód stroja a číslo T-Box. Bez toho nebude jednotka T-Box funkčná. Ak je stroj už spárovaný s aplikáciou CFMOTO Ride, nie je možné spárovať tento konkrétny stroj s inou aplikáciou. V jednej aplikácii je však možné mať spárovaných viacero rôznych strojov.

Journeyman ČR / SR:

Pokiaľ ste si Vaše vozidlo CFMOTO Gladiator zakúpili prostredníctvom autorizovanej dílerskej siete spoločnosti Journeyman CZ s.r.o., v SR alebo ČR, Vaše vozidlo má legálne typové schválenie pre prevádzku na pozemných komunikáciách a tým aj prirodzený nárok na vykonanie  STK – TK a EK.

 

Legislatíva –  Ministerstva dopravy a výstavby SR (ďalej len MDV):

Každý majiteľ vozidla, ktoré má typové schválenie podľa metodického pokynu MDV má právo na vykonanie technickej a emisnej kontroly čo najbližšie k miestu svojho bydliska.

PRAX – Vaša STK:

Nie všetky pracoviská STK – TK a EK (technická kontrola) a (emisná kontrola) majú povinnosť disponovať plnou technologickou výbavou pre vykonanie všetkých potrebných úkonov pre všetky typy motorových vozidiel.

Aby ste nestrácali čas, vyhľadajte si Vašu najbližšiu STK v SR, ktorá spĺňa potrebné kritéria podľa nasledovnej inštrukcie:

 

Zoznam staníc  STK – TK a EK pre kategóriu štvorkoliek „T“.

– Pred objednávkou na konkrétnu STK v okolí Vášho bydliska  si najskôr otvorte túto stránku  s mapou:

– Kliknite na mapu – na svoje najbližšie miesto podľa regiónu STK:

– 3. kolónka sprava je KATEGÓRIA VOZIDIEL – overte príslušnú STK či v tejto kolónke má označenie: „OA“ a „NA“.

– Pokiaľ príslušná STK nemá v tejto kolónke OBE označenia  kat. „OA + NA“, je pravdepodobné, že nemá technologickú výbavu na EK a TK pre typ vozidla „T“.

– Vyberte si zo zoznamu Vašu najbližšiu STK s označením „OA + NA“.

– STK uvedeného typu „OA + NA“ musí mať všetky technologické zariadenia metodík merania EK a TK.

 

Poznámka: Štvorkolka kategórie „T“ má svoju vlastnú povinnú výbavu, tak ako vozidlá rôznych typov. Táto konkrétna  je daná vyhláškou MDV č.: 134/2018,  § 25. Odkaz na vyhlášku: 134/2018 Z.z. – Vyhláška Ministerstva dopravy a výs… – SLOV-LEX

Kontakt

Oficiálny dovozca

JOURNEYMAN CZ s.r.o.,
Podjavorinské 1606, Praha 4, 149 00
IČO 24843920, Spisová značka C179613 vedená u Městského soudu v Praze.

SHOWROOM JOURNEYMAN CZ
Všechromy 75, Strančice, 251 63
www.journeyman.cz
info@journeyman.cz

Zoznam predajcov

Vyberte si zo širokej siete partnerov v Českej republike a na Slovensku. Všade ponúkame spoľahlivé a rýchle služby, aby vás nič nezdržalo od ďalšej cesty.

Napište nám