Motor

Motor V-Twin prešiel jemnou optimalizáciou konštrukcie hlavy valcov, čo viedlo nielen k zvýšeniu krútiaceho momentu, ale predovšetkým k vyššiemu výkonu. Na dosiahnutie týchto zlepšených parametrov bolo potrebné prepracovať aj sacie a výfukové potrubie. Model „R“ teraz poskytuje výkon 90 k so vstrekovaním Bosch, ktoré udržuje motor v optimálnom bez ohľadu na okolitú teplotu alebo nadmorskú výšku.

Agresívny
a vyzývavý

Dizajn a celkový profil línií nesú agresívne prvky pretekárskeho stroja v kombinácii s krivkami futurizmu a účelnosti.
Nová grafika a farby sú tiež dominantným prvkom identity nového modelu R-ka. Za všetkým stojí rakúske štúdio KISKA.

Podvozok
znesie viac

Zavesenie kolies vpredu a vzadu bolo zosilnené a upravené tak, aby sa lepšie prispôsobilo terénu a čo najviac tak zvýšilo priepustnosť a bezpečnosť. Nové 4-prvkové zavesenie zadných kolies s priečnym stabilizátorom so zdvihom odpruženia 395 mm a upravené zavesenie predných kolies so zdvihom odpruženia 340 mm sú skvelým partnerom pre posádku aj v najťažšom teréne.

Zvýšenie i
do extrému

Vďaka novým 29″ pneumatikám sa svetlá výška stroja zvýšila o 30 mm na konečných 340 mm. Pneumatiky dostali špeciálne 14″ kolesá Beadlock, ktoré vďaka svojej konštrukcii umožňujú jazdu aj s extrémne podhustenými pneumatikami bez poškodenia alebo vyzutia sa z disku.

Extra výbava

R-ko má teraz navijak z nylonovým lanom, ktoré je pružnejšie a vydrží extrémne zaťaženie. Veľkou výhodou lana je jeho elasticita pri navíjaní alebo odvíjaní alebo priamo pri práci v teréne.

Nový 5“ TFT
displej / aplikácia
CFMOTO RIDE

Motor pracuje s dvoma režimami: SPORT a NORMAL, pričom každý režim má samostatnú grafiku a teda iný režim výkonu a krútiaceho momentu. Jednotka T-Box (voliteľná výbava) umožňuje pripojenie k smartfónu prostredníctvom aplikácie CFMOTO RIDE, čo znamená okamžitý prístup k palubným údajom v reálnom čase, napr.: stav paliva, stav batérie, denník jázd, autodiagnostika vybraných základných funkcií pred jazdou.

Nový volant
/ madlo spolujazdca

Volant padne lepšie do ruky a má prémiový vzhľad. Umožňuje nastaviť uhol sklonu a pri vysokej rýchlosti vďaka systému posilňovača riadenia (EPS) naň R-ko reaguje presnejšie. Rukoväť rúk spolujazdca je polohovateľná a vďaka rýchloupínaciemo systému môže spolujazdec okamžite nastaviť svoju polohu v horizontálnom smere.

Úplne nový
tvar sedadiel

Sedadlá pre posádku pohodlnejšie priliehajú k postave, väčšie oporné plochy, lepšie obloženie a tiež zosilnené hrany čalúnenia po celom obvode sedadla, kde s ním telo prichádza do styku.
Vylepšený bol aj 3-bodový bezpečnostný pás, ktorý je teraz ešte šetrnejší k ľudskému telu počas núdzového brzdenia.

Unikátny tvar
svetiel…

…ktoré vpredu i vzadu hladko zapadajú do futuristických kriviek R-ka. Najmodernejšie LED svetlá vyžarujú mimoriadne silné lúče a sú dobre viditeľné pre okolie zo všetkých uhlov vozidla.

Variátor CVTech / EBS

Kanadský variátor CVTech je špeciálne vyladený pre lineárny a dynamický nástup výkonu a zároveň efektívne prenáša silu motorovej brzdy (EBS) na kolesá. To zvyšuje stupeň bezpečnosti a komfortu v režime akcelerácie a šetrí brzdové komponenty v režime extrémneho spomalenia..

Jednoduchý prístup

Okamžitý prístup k dôležitým komponentom vozidla. Sklopením predného veka kapoty získa používateľ prístup k poistkovej skrinke, hrdlám chladiča / brzdovej kvapaliny, batérii a OBD konektoru.

Prémiová záruka

Predĺžená záruka 5 ROKOV / 10 000 km platí pri zakúpení štvorkolky CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v SR  a ČR pre všetkých nových zákazníkov (prvý majiteľ) bez rozdielu či je fyzická osoba, alebo podnikateľ.

Kontakt

Oficiálny dovozca

Journeyman CZ s.r.o
Stránčice – Všechromy, 251 64
www.journeyman.cz
info@journeyman.cz

Zoznam predajcov

Vyberte si zo širokej siete partnerov na Slovensku aj v Českej republike, kde je ponúkaný kompletný servis na zabezpečenie vašej bezstarostnej jazdy..

Napíšte nám