Motor

Elektronické vstrekovanie Delphi (USA) v prípade hom. T3b alebo BOSCH (DE) v prípade hom. L7e, poskytnúť motoru presné dávkovanie v každej situácii.

Variátor CVTech

Kanadský bezspojkový variátor CVTech je kľúčovým technickým prvkom pre optimálnu jazdu za každých podmienok.

Opierka & madlá

Spolujazdec je bezpečne a predovšetkým pohodlne ukotvený na sedadle s príjemným operadlom, mäkkými a zároveň pevnými madlamy pre ruky. Samozrejmosťou sú zvýšené, protišmykové plošiny pre chodidlá spolujazdca.

Pohon všetkých kolies kol

Elektronická uzávierka predného a zadného diferenciálu. Plný režim uzávierky 4×4 je samozrejmosťou. 2WD, 4WD, 4WD Lock.

Disky kolies z ľahkej zliatiny

Disky kolies z hliníkovej zliatiny nielen dotvárajú stroju prémiový vzhľad, ale majú i technický efekt. Sú ľahšie a odolnejšie.

Ťažné zariadenie

Homologované ťažné zariadenie a elektrická prípojka umožňujú legálne ťahať nákladný príves alebo iný typ zariadenia potrebného na prácu.

Navijak

Navijak o sile 3 000 Lbs poskytne potrebnú pomoc nielen pri ťahaní nákladu, ale aj pri samovyprosťovaní.

Posilňovač riadenia

EPS – progresívny elektronický posilňovač riadenia nielen uľahčuje riadenie a ovládanie stroja, ale tiež bezpečne absorbuje sily v prípade neočakávaného nárazu kolies do prekážky.

Prémiová záruka

Predĺžená záruka 5 ROKOV / 10 000 km platí pri zakúpení štvorkolky CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v SR  a ČR pre všetkých nových zákazníkov (prvý majiteľ) bez rozdielu či je fyzická osoba, alebo podnikateľ.

Kontakt

Oficiálny dovozca

Journeyman CZ s.r.o
Všechromy 75
Strančice 251 63

www.journeyman.cz
info@journeyman.cz

Zoznam predajcov

Vyberte si zo širokej siete partnerov na Slovensku aj v Českej republike, kde je ponúkaný kompletný servis na zabezpečenie vašej bezstarostnej jazdy.

Napíšte nám