Motor

Najsilnejší jednovalcový motor s najmodernejšou technológiou riadi vstrekovanie BOSCH. Plynulý nárast výkonu, vysoký krútiaci moment, minimálne emisie, nízka spotreba.

Navrhnuté v štúdiu KISKA

Dizajn X625 celosvetovo predstavuje najnovšie trendy v tejto oblasti.

Evolúcia designu osvetlenia

Atraktívna LED svetelná lišta vzadu je jedinečnou ukážkou toho, že na štvorkolke nie je nič nemožné.

LED svetlá

LED osvetlenie vpredu aj vzadu vytvára výrazne silné a jasné osvetlenie za všetkých poveternostných podmienok.

Krátka / Dlhá?

Obe verzie sú homologizované ako dvojmiestne, zatiaľ čo krátka verzia predstavuje obratnosť v stiesnenom prostredí, dlhá verzia vytvára z hľadiska bezpečnosti a pohodlia pre posádku dokonalé jazdecké zázemie.

Variator CVTech

Kanadský bezspojkový variátor CVTech je kľúčovým technickým prvkom pre optimálnu jazdu za každých podmienok

Displej

Moderný LCD displej vám umožňuje pripojiť a ovládať váš smartphone pomocou technológie Bluetooth a zároveň vám umožní ovládať smartfón pomocou tlačidiel (prijať/ukončiť hovory). Všetky palubné údaje (12 hodnôt) sú mimoriadne transparentné.

Odpruženie

Konštrukčne umožňuje model X625 vysoké nájazdové uhly, zatiaľ čo progresívne odpruženie a posilňovač riadenia vytvárajú pocit jazdy akoby bol terén pokrytý kobercom. Odpruženie najnovšej generácie je nastaviteľné v 5 stupňoch.

Navijak

Navijak o sile 3 000 Lbs poskytne potrebnú pomoc nielen pri ťahaní nákladu, ale aj pri samovyprošťovaní.

Posilňovač riadenia EPS

Model X625 využíva inteligentný, progresívny posilňovač riadenia. Pri rôznych rýchlostiach funguje posilňovač odlišne a zmierňuje zaťaženie a únavu rúk vodiča.

Prémiová záruka

Predĺžená záruka 5 ROKOV / 10 000 km platí pri zakúpení štvorkolky CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v SR  a ČR pre všetkých nových zákazníkov (prvý majiteľ) bez rozdielu či je fyzická osoba, alebo podnikateľ.

Kontakt

Oficiálny dovozca

Journeyman CZ s.r.o
Všechromy 75
Strančice 251 63

www.journeyman.cz
info@journeyman.cz

Zoznam predajcov

Vyberte si zo širokej siete partnerov na Slovensku aj v Českej republike, kde je ponúkaný kompletný servis na zabezpečenie vašej bezstarostnej jazdy.

Napište nám