Motor

Výkonný jednovalec, teraz s ešte väčším krútiacim momentom, je len jednou z najlepších častí tejto štvorkolky z hľadiska spoľahlivosti. Nielen to, ale tento Gladiator sa môže pochváliť najnižšími vibráciami vo svojej triede (merané na rukovätiach, sedadlách a opierkach nôh) v celom rozsahu otáčok.

Ridevision LED
osvetlenie

Nová svetelná technológia RIDEVISION je precízne vyladená na model X520. Full LED technológia s prenikavými dennými svetlami.

Unikátne LED osvetlenie

Zadná horizontálna LED svetelná lišta je úžasným, ale aj praktickým bezpečnostným prvkom. Tesne pod osvetlením je vodotesná skrinka s logom CFMOTO s objemom 10,5 litra.

5″ displej a
podsvietené
ovládače

Úplnou novinkou je modrý a plne podsvietený
5″ displej. Transparentnosť údajov je zaručená v noci alebo na slnečnom svetle. Podsvietené ovládacie prvky na oboch rukovätiach sú praktickým a veľmi žiadaným doplnkom.

Maximálny
komfort

Sedadlá majú nový, až o 40% hrubší materiál čalúnenia, užšia je palivová nádrž, čo vytvára ideálne podmienky pre jazdca. Operadlo spolujazdca má nielen hrubšiu penu, ale aj širšiu bočnú oporu a rukoväte rúk sú vyrobené z mäkčeného materiálu.

Nové gripy rukovätí


Najnovšia generácia rukovätí = 100% priľnavosť. Špeciálny protišmykový povrch vhodný do dlaní pre bezpečnú priľnavosť v daždi aj chlade.

O 25% nižšia teplota

Pri práci pri nízkych otáčkach a pomalých rýchlostiach môže teplota motora stúpať. Nový, sofistikovaný dizajn chladiča sa vyznačuje vylepšeným chladením a teplota smerujúca od motora k nohám je až o 25% menšia ako u predchádzajúcej verzie.

O 50% vyššia nosnosť nosičov

Vďaka novej konštrukcii predných aj zadných regálov sa ich nosnosť zvýšila o 50%, čo znamená 60 kg nákladu vzadu a 30 kg vpredu. Tento typ nosiča využíva systém CF-CONNECT, ktorý umožňuje pohodlnú a rýchlu montáž ďalšieho príslušenstva.

Prémiové disky


4-lúčové disky zo zliatiny ľahkých kovov majú prémiový vzhľad, navyše sú mimoriadne odolné.

Tlmiče & záves kolies

Nové odpruženie s tvarovanými spodnými priečnymi ramenami umožňuje vyššie nájazdové uhly a zlepšuje schopnosti v teréne. Tlmiče majú teraz o 26 % vyššiu dráhu zdvihu ako pôvodná verzia. Rám je teraz o 10 % ľahší a až o 30 % tuhší. Model sa vyznačuje aj najlepším nájazdovým uhlom vo svojej triede s hodnotou až 83°.

Variátor CVTech

Osvedčený kanadský variátor CVTech je už roky základným technickým prvkom Gladiátora

Posilňovač riadenia

EPS – posiľňovač riadenia je v prípade modelu X520 G2, voliteľným príslušenstvom.

Prémiová záruka

Predĺžená záruka 5 ROKOV / 10 000 km platí pri zakúpení štvorkolky CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v SR  a ČR pre všetkých nových zákazníkov (prvý majiteľ) bez rozdielu či je fyzická osoba, alebo podnikateľ.

Kontakt

Oficiálny dovozca

Journeyman CZ s.r.o
Všechromy 75
Strančice 251 63

www.journeyman.cz
info@journeyman.cz

Zoznam predajcov

Vyberte si zo širokej siete partnerov na Slovensku aj v Českej republike, kde je ponúkaný kompletný servis na zabezpečenie vašej bezstarostnej jazdy.

Napište nám