Motor

Najmodernejší motor V-Twin so vstrekovaním BOSCH. Najvyšší výkon motora bez ohľadu na nadmorskú výšku alebo teplotu vzduchu.

Odpruženie

Plne nastaviteľné, nitrogénové pruženie a jeho nové kotvenie umožňujú vyššie zdvihy pružiny.

Opierka & madlá

Priestor pre posádku je veľkorysý, bezpečný, maximálne chránený. Spolujazdec si užíva luxusné pohodlie s nohami na vyvýšených plošinových stúpačkách a pohodlnými rukoväťami na ruky.

Disky z ľahkých zliatin

Disky kolies sú vyrobené zo zliatiny vzácnych kovov, čím dotvárajú nielen dizajn – prémiový vzhľad, ale predovšetkým majú technický efekt. Sú ľahšie a odolnejšie.

Variátor CVTech

Kanadský bezspojkový variátor CVTech je kľúčovým technickým prvkom pre optimálnu jazdu za každých podmienok.

Navijak

Navijak o sile 3 500 Lbs poskytne potrebnú pomoc nielen pri ťahaní nákladu, ale aj pri samovyprosťovaní.

Pohon všetkých kolies

Elektronická uzávierka predného diferenciálu je doplnená zadným samosvorným diferenciálom Eaton (100%-ná svornosť). Plný režim uzávierky 4×4 je samozrejmosťou.

Ťažné zariadenie

Homologované ťažné zariadenie a elektrická prípojka vám umožňujú legálne ťahať nákladný príves alebo iný typ zariadenia potrebného na prácu.

Posilňovač riadenia

EPS – progresívny elektronický posilňovač riadenia nielen uľahčuje riadenie a ovládanie stroja, ale tiež bezpečne absorbuje sily v prípade neočakávaného nárazu kolies do prekážky.

Prémiová záruka


Predĺžená záruka 5 ROKOV / 10 000 km platí pri zakúpení štvorkolky CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v SR  a ČR pre všetkých nových zákazníkov (prvý majiteľ) bez rozdielu či je fyzická osoba, alebo podnikateľ.

Kontakt

Oficiálny dovozca

Journeyman CZ s.r.o
Všechromy 75
Strančice 251 63

www.journeyman.cz
info@journeyman.cz

Zoznam predajcov

Vyberte si zo širokej siete partnerov na Slovensku aj v Českej republike, kde je ponúkaný kompletný servis na zabezpečenie vašej bezstarostnej jazdy.

Napíšte nám