Motor

Motor s výkonom 4,7 HP využíva elektronické vstrekovanie paliva. Reakcia na plynovú páku je lineárna, čo nielenže vytvára plynulú dynamiku jazdy pre jazdca ale prispieva aj k presnému ovládaniu stroja v extrémnych situáciách.

Bezpečnosť na prvom mieste

Bezpečnostná trhačka je len jedným z bezpečnostných prvkov stroja. Osvedčený magnetický mechanizmus zastaví chod motora, ak sa jazdec ocitol mimo stroja.

Obmedzovač plynu

Nie každý junior je okamžite pripravený sadnúť si za riadidlá modelu X110. Ak je jazdec vo fáze učenia sa jazdy, presnejšie začiatočník, práve v tejto fáze je možné upraviť rozsah plynu a znížiť maximálnu rýchlosť.

Jednoduchý ukazovateľ

Prístrojový panel v tejto verzii zobrazuje iba pozíciu radiacej páky (F, R, N).

Intuitívne radenie

Jednoduché radenie ľavou nohou F, R, N v smeroch dolu / hore. Plošina pre chodidlá je dostatočne široká pre nohy jazdca a páku zároveň.

Pohon zadných kolies

Sekundárnym prevodom v tejto triede je reťaz. Obe zadné kolesá sú poháňané rovnako.

Pre hladkú jazdu

Predné pružiace jednotky s progresívnymi pružinami sú zavesené na A-ramenách a predpätie pružín sa dá nastaviť v 5 polohách. Vzadu je centrálny tlmič s konvenčnou vinutou pružinou, ale tiež s možnosťou nastavenia predpätia v 5 polohách.

Vyspelosť a vek jazdca

Odporúčaný vek pre jazdu na X110 je 10 rokov a viac. Samozrejme, túto hranicu možno posunúť oboma smermi, v závislosti od vyspelosti a najmä skúseností jazdca.

Prémiová záruka

Predĺžená záruka 5 ROKOV platí pri kúpe štvorkolky CFMOTO Gladiator v sieti predajcov Journeyman CZ v Českej republike a na Slovensku pre všetkých nových zákazníkov (prvých majiteľov) bez ohľadu na to, či sú fyzickými osobami alebo podnikateľmi.

Kontakt

Oficiálny dovozca

Journeyman CZ s.r.o
Všechromy 75
Strančice 251 63

www.journeyman.cz
info@journeyman.cz

Zoznam predajcov

Vyberte si zo širokej siete partnerov na Slovensku aj v Českej republike, kde je ponúkaný kompletný servis na zabezpečenie vašej bezstarostnej jazdy.

Napíšte nám