Jedinečný dizajn

Krásne línie zvýrazňujú čistý ale futuristický dizajn s najvyššou mierou ergonómie. Symbióza stroj & jazdec nikdy nebola lepšia.

Tichý, silný motor

Lineárne ladený výkon sa prenáša na zadné kolesá pomocou reťaze. Stroj dosiahne maximálnu rýchlosť až 45 km/h. Lítiový akumulátor s hodnotou 44V a 53 Ah je garanciou veľkého akčného rádiusu až 60 km. Využíva rekuperáciu energie počas brzdenia.

LED osvetlenie ako z iného sveta

Plné svetelné LED rampy na oboch koncoch robia z EV110 juniorovi partnera nielen v smere dizajnu ale i bezpečnosti v každej pasáže trate, či terénu.

3,5“ LCD palubný prístroj

Displej podáva jazdcovi dôležité informácie už na mieste predovšetkým o kapacite akumulátora, o pozícii prevodovky: R / N / F (spätný chod, neutrál / jazda) a pred jazdou i potvrdzuje „READY“ pripravenie stroja na jazdu. Stroj aktivujete alebo vypínate tlačidlom START/STOP.

Smart-tech & 
APP CFMOTO YOUTH

K dispozícii je bezplatná APP CFMOTO YOUTH, ktorá po spárovaní so strojom manažuje ovládanie režimu jazdy:
Maximálna rýchlosť (od 25 do 45 km/h)
Povolenie vyššej rýchlosti.
Geo-fencing – limitovaný rádius jazdy

Byť dozorom je jednoduché

Palubné údaje sa prostredníctvom GPS premietajú  na obrazovke smartfónu. Grafika zobrazuje vzdialenosť vozidla od dozoru, teplotu i stav akumulátora. Jazdec môže v prípade problémov vyslať do smartfónu SOS signál.

Bezpečnosť na najvyššej úrovni

Systém aktivačných prvkov manažmentu motora je kompletne osadený na ľavej rukoväti vrátane tlačidla klaksónu. Bezpečnostná „trhačka“ tiež a tá v kritickom prípade preruší zapaľovanie.

Žiadna spojka,
2 režimy jazdy

Radenie (R / N / F) prebieha pomocou mechanického prepínača, k dispozícii sú 2 režimy jazdy: „S“ pre vyššiu rýchlosť (max. 45 km/h) a „E“ pre ekonomickú jazdu (max. 24 km/h.)

Ladná jazda

Pevný oceľový rám vpredu s klenutými
A-ramenami, vzadu jednoramenná stredová kyvná vidlica v spoločnosti progresívnych pružín ladia stroj pre kobercovú jazdu.

Brzdová sústava

O spomalenie sa starajú 3 brzdové kotúče ovládané dvoma spôsobmi – páčka na riadidlách + nožná páka. Systém pracuje v CBS móde – kombinovaný brzdový systém (páčka vpredu).

Nabíjanie

Nabíjací port je chránený gumovou záslepkou a krytkou. Akumulátor je možné nabíjať priamo v stroji, ale aj mimo neho.

Diaľkové ovládanie

Tento ovládač vie i bez APP CFMOTO YOUTH zasiahnuť do prevádzky stroja na diaľku.
Jeho nabíjanie umožňuje USB port pod sedadlom, kde sa nachádza okrem hnacej i záložná batéria.

Vyspelosť a vek jazdca

Vekové odporúčanie pre jazdu na EV 110 je od 10 rokov. Samozrejme aj táto hranica môže byť posunutá oboma smermi, záleží na vyspelosti a predovšetkým skúsenosti jazdca.

Prémiová záruka

Predĺžená záruka 5 ROKOV platí pri zakúpení štvorkolky CFMOTO Gladiator v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR pre všetkých nových zákazníkov (prvý majiteľ) bez rozdielu či je fyzická osoba, alebo podnikateľ.

Kontakt

Oficiálny dovozca

Journeyman CZ s.r.o
Všechromy 75
Strančice 251 63

www.journeyman.cz
info@journeyman.cz

Zoznam predajcov

Vyberte si zo širokej siete partnerov na Slovensku aj v Českej republike, kde je ponúkaný kompletný servis na zabezpečenie vašej bezstarostnej jazdy.

Napište nám