Motor

Nový motor založený na osvedčených jednotkách série 650. Zvýšenie objemu sa dosiahlo v dôsledku väčšieho zdvihu. Pre rýchlejšiu reakciu motora na plyn boli rotujúce časti motora odľahčené a teraz sú kované, aby sa zvýšila životnosť. Nový blok zo zliatiny pomáha chladiacemu systému udržiavať motor na optimálnej prevádzkovej teplote. S nárastom objemu o 6,5 % sa výkon a krútiaci moment zvýšili o 18 %..

Technológia
pre každý
okamih

Farebný 5″ TFT displej sa v prvom rade stará o prehľadné zobrazenie všetkých jazdných údajov.
K tomu ponúka pripojenie Bluetooth s mobilným telefónom a komunikátorom. To umožňuje spravovať telefónne hovory, prehrávať hudbu alebo používať navigáciu počas jazdy.

Vynikajúce a
ešte lepšie

Už aj tak vynikajúca ochrana jazdca, ktorá je jednou z veľkých silných stránok modelu 650MT, bola na modeli 700MT ďalej vylepšená upraveným nastaviteľným priezorom, bočnými spojlermi a upravenými prednými a bočnými kapotami. Aj vďaka použitiu ochranných krytov rúk je jazdec chránený ešte lepšie.

Prémiová záruka

Predĺžená záruka 5 ROKOV / 40 000 km platí pri zakúpení motocykla CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR pre všetkých nových zákazníkov (prvý majiteľ) bez rozdielu či je fyzická osoba, alebo podnikateľ.T-BOX /
CFMOTO RIDE

Jazdné štatistiky, nepretržité monitorovanie stavu motocykla a polohy. Upozornenia na neštandardný stav motocykla a ďalšie funkcie. Toto je aplikácia CFMOTO RIDE v spojení s komunikačnou jednotkou T-BOX. (Voliteľné príslušenstvo).

Podsvietené
ovládače

Dôvera a bezpečnosť pri ovládaní motocykla v noci je umocnená vďaka podsvietenými ovládacími prvkami.

Elegantná
účinnosť

Dokonca aj jazda v noci sa stáva rutinou vďaka charakteristickému LED svetlometu, ktorý bol upravený a teraz má ešte vyššiu účinnosť.

Moderná
samozrejmosť

Dnes potrebné konektory na nabíjanie mobilných zariadení (USB-A a C) sú štandardnou výbavou motocykla.

K dispozícii je aj
verzia triedy A2

Kontakt

Oficiálny dovozca

Journeyman CZ s.r.o
Všechromy 75
Strančice 251 63

www.journeyman.cz
info@journeyman.cz

Zoznam predajcov

Vyberte si zo širokej siete partnerov na Slovensku aj v Českej republike, kde je ponúkaný kompletný servis na zabezpečenie vašej bezstarostnej jazdy.

Napište nám