Motor

Nový motor založený na osvedčených jednotkách série 650. Zvýšenie objemu sa dosiahlo v dôsledku väčšieho zdvihu. Pre rýchlejšiu reakciu motora na plyn boli rotujúce časti motora odľahčené a teraz sú kované, aby sa zvýšila životnosť. Nový blok zo zliatiny pomáha chladiacemu systému udržiavať motor na optimálnej prevádzkovej teplote. S nárastom objemu o 6,5 % sa výkon a krútiaci moment zvýšili o 20 %.

Zaručená istota

Použitie toho najlepšieho zo slávnej značky, bŕzd BREMBO Stylema, sa môže zdať ako prehnané vyhlásenie o dôraze na šport. To by mohlo platiť dovtedy, kým jazdec nepotrebuje alebo jednoducho nechce využiť svoj brzdný účinok.

Radosť z radenia

Jedným z technických prvkov, ktoré tvoria CL-X Sport, je antihoppingová spojka.

Prémiová záruka

Predĺžená záruka 5 ROKOV / 40 000 km platí pri zakúpení motocykla CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR pre všetkých nových zákazníkov (prvý majiteľ) bez rozdielu či je fyzická osoba, alebo podnikateľ.

Šport na každý deň

Delené riadidlá na prednej vidlici naznačujú športovejšie ambície. Pri dlhšej jazde je však prekvapujúce, že celodenné spolužitie nie je športovo nepohodlné.

T-BOX /
CFMOTO RIDE

Jazdné štatistiky, nepretržité monitorovanie stavu motocykla a polohy. Upozornenia na neštandardný stav motocykla a ďalšie funkcie. Toto je aplikácia CFMOTO RIDE v spojení s komunikačnou jednotkou T-BOX. (Voliteľné príslušenstvo)

K dispozícii aj verzia
spĺňajúca požiadavky
triedy A2

17″

Použitie 17″ predného kolesa proti 18″ prednému kolesu na modeli CL-X Heritage ešte viac posunulo charakter modelu Sport k agresívnejšiemu ovládaniu.

Vlastný svet pocitov

Zvuk výfuku, ktorý štýlovo dopĺňa extravagantný dizajn stroja, spolu s „chrapotom“ nasávania dotvárajú charakter stroja, ktorý poskytuje jazdcovi základ pre jeho vlastné emócie.

Detail s
veľkým prínosom

Decentný a prehliadnuteľný aerodynamický kryt prístrojového panelu výrazne ovplyvňuje prúdenie vzduchu cez hornú časť Sporta, pre väčšie pohodlie jazdca pri vyšších rýchlostiach.

Všetko v očiach

Prehľadný a jednoduchý displej zobrazuje všetky potrebné údaje moderným spôsobom.

Kontakt

Oficiálny dovozca

Journeyman CZ s.r.o
Všechromy 75
Strančice 251 63

www.journeyman.cz
info@journeyman.cz

Zoznam predajcov

Vyberte si zo širokej siete partnerov na Slovensku aj v Českej republike, kde je ponúkaný kompletný servis na zabezpečenie vašej bezstarostnej jazdy.

Napíšte nám