Motor

Nový motor založený na osvedčených jednotkách série 650. Zvýšenie objemu sa dosiahlo v dôsledku väčšieho zdvihu. Pre rýchlejšiu reakciu motora na plyn boli rotujúce časti motora odľahčené a teraz sú kované, aby sa zvýšila životnosť. Nový blok zo zliatiny pomáha chladiacemu systému udržiavať motor na optimálnej prevádzkovej teplote. S nárastom objemu o 6,5 % sa výkon a krútiaci moment zvýšili o 20 %..

Športová pevnosť /
uvoľnený komfort

Presnosť a sila riadenia alebo uvoľnená pozícia. Vďaka plne nastaviteľnému podvozku KYB môže byť 700CL-X Heritage prispôsobený vášmu štýlu jazdy.

Osobitosť

Retro, moderné retro, neo-retro. Rôzne pohľady, rôzne názory. Každý môže v CL-X Heritage vidieť niečo trochu iné. Dokonca aj staticky na mieste vyvoláva emócie.

Prémiová záruka

Predĺžená záruka 5 ROKOV / 40 000 km platí pri zakúpení motocykla CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR pre všetkých nových zákazníkov (prvý majiteľ) bez rozdielu či je fyzická osoba, alebo podnikateľ.

Podpis svetlom

Výnimočný svetelný podpis LED osvetlenia – písmeno „X“ – nielen jasne identifikuje rodinu CL-X, ale je aj účinný.

Minimalistický
displej

Skutočne
všestranný

S pneumatikami Pirelli MT60RS máte istotu na horúcom asfalte, vode a štrku a je len na vás, kam pôjdete.

T-BOX /
CFMOTO RIDE

Jazdné štatistiky, nepretržité monitorovanie stavu motocykla a polohy. Upozornenia na neštandardný stav motocykla a ďalšie funkcie. Toto je aplikácia CFMOTO RIDE v spojení s komunikačnou jednotkou T-BOX.

Príjemný relax

Vo chvíľach, keď nemusí hľadať možnosti motocykla a vy si chcete len uvoľnene oddýchnuť, nie je nič jednoduchšie, ako použiť tempomat a „plávať“ cestou.

K dispozícii aj verzia
spĺňajúca požiadavky
triedy A2

Komfortný spoločník

So širokými, vyššími riadidlami a veľkým, pohodlným sedadlom môžete relaxovať po celý deň.

Kontakt

Oficiálny dovozca

Journeyman CZ s.r.o
Všechromy 75
Strančice 251 63

www.journeyman.cz
info@journeyman.cz

Zoznam predajcov

Vyberte si zo širokej siete partnerov na Slovensku aj v Českej republike, kde je ponúkaný kompletný servis na zabezpečenie vašej bezstarostnej jazdy.

Napíšte nám