Motor

Radový dvojvalec s objemom 649 cm³ vyniká svojou robustnosťou, odolnosťou, lineárnym tokom výkonu a prívetivosťou k jazde.

K dispozícii je aj
verzia triedy A2

Vyvážená každodennosť

Každodenné prepletanie sa mestskou premávkou a športový relax mimo mesta sú štýly jazdy, ktoré si stroj a jazdec užívajú s odhodlaním a nadšením vďaka podvozku KYB.

Prirodzená hravosť

Kompaktné rozmery a nízke ťažisko dávajú jazdcovi maximálnu kontrolu v každej situácii.

Vášeň pod
kontrolou

Vďaka brzdovému systému J.Juan je vždy možné vrátiť sa k relaxu.

Farevný displej

5-palcový farebný TFT displej zobrazuje všetko, čo potrebujete na jazdu. Okrem toho ponúka konektivitu s mobilným telefónom.

T-BOX /
CFMOTO RIDE

Jazdné štatistiky, nepretržité monitorovanie stavu motocykla a polohy. Upozornenia na neštandardný stav motocykla a ďalšie funkcie. Toto je aplikácia CFMOTO RIDE v spojení s komunikačnou jednotkou T-BOX.  (Voliteľné príslušenstvo)

LED osvetlenie

Jasný deň alebo tmavá noc. Zážitky z jazdy môžete vyhľadávať bez obmedzení vďaka výkonnému LED osvetleniu.

Prémiová záruka

Predĺžená záruka 5 ROKOV / 40.000 km platí pri zakúpení motocykla CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR pre všetkých nových zákazníkov (prvý majiteľ) bez rozdielu či je fyzická osoba, alebo podnikateľ

Kontakt

Oficiálny dovozca

Journeyman CZ s.r.o
Všechromy 75
Strančice 251 63

www.journeyman.cz
info@journeyman.cz

Zoznam predajcov

Vyberte si zo širokej siete partnerov na Slovensku aj v Českej republike, kde je ponúkaný kompletný servis na zabezpečenie vašej bezstarostnej jazdy.

Napíšte nám