Motor

Pohonná jednotka, ktorá potvrdzuje svoje kvality v sesterských modeloch 450SR a 450NK, bola pre model 450MT upravená s dôrazom na priebeh krútiaceho momentu v strednom pásme. 2 vyvažovacie hriadele výrazne znižujú vibrácie motora a sú jedným z kľúčových prvkov jazdného komfortu. Vďaka kovaným ľahkým piestom a použitiu materiálov s nízkym trením má motor okamžitú odozvu na podnety jazdca.

5″ TFT displej

Jednoduchosť, prehľadnosť, čitateľnosť za všetkých podmienok. 5″ TFT displej zobrazuje všetky dôležité jazdné údaje.

Terénne
ambície

Predný a zadný zdvih 200 mm, predné koleso s priemerom 21″ a zadné koleso s priemerom 18″ znamenajú, že ani jazda mimo spevnenej cesty nebude prekážkou pri hľadaní nových zážitkov.

Prirodzená
ovládateľnosť

Ľahký motor zabudovaný do rámu z chrómových rúrok, ktorý udržiava ťažisko stroja čo najnižšie, spolu s plne nastaviteľným podvozkom KYB zabezpečujú predvídateľnú manévrovateľnosť.

Pohodlne…

Prepracovaná ergonómia minimalizuje únavu a neobmedzuje vás ani pri niekoľkodňovej jazde. Riadidlá možno nastaviť až o 10 mm dopredu alebo dozadu. Výšku motocykla / sedla možno znížiť o 20 mm, na systéme prepákovania zadného tlmiča. Tlmič v spodnej časti má 2 oká kotvenia.

Pre jazdcov

Ďalším prvkom, ktorý umožňuje prispôsobiť model 450MT individuálnym potrebám každého jazdca, je výškovo nastaviteľné plexi, ktoré možno nastaviť o ± 6 cm.

Dosiahnite cieľ

Vďaka efektívnemu motoru a 17,5-litrovej palivovej nádrži má 450MT-R dojazd až 350 km.

S asistenciou alebo bez

Dvojkanálové ABS a systém trakčnej kontroly od renomovaného výrobcu Bosch pomáha jazdcovi v nepredvídateľných situáciách. Pre maximálnu kontrolu je možné oba systémy deaktivovať.

Prehľad
kedykoľvek

Vďaka výkonným LEDsvetlám uvidíte na cestu za každých podmienok.

T-BOX /
CFMOTO RIDE

Štatistiky jazdy, nepretržité monitorovanie stavu a polohy motocykla. Upozornenia na neštandardný stav motocykla a ďalšie funkcie. Aktualizácia softvéru stroja bez nutnosti návštevy servisu. Ide o aplikáciu CFMOTO RIDE v spojení s komunikačnou jednotkou T-BOX.

Prémiová
záruka

Predĺžená záruka 5 ROKOV / 40 000 km platí pri kúpe motocykla CFMOTO v sieti predajcov Journeyman CZ v Českej republike a na Slovensku pre všetkých nových zákazníkov (prvých majiteľov) bez ohľadu na to, či ide o fyzickú osobu alebo podnikateľa.

Kontakt

Oficiálny dovozca

Journeyman CZ s.r.o
Všechromy 75
Strančice 251 63

www.journeyman.cz
info@journeyman.cz

Zoznam predajcov

Vyberte si zo širokej siete partnerov na Slovensku aj v Českej republike, kde je ponúkaný kompletný servis na zabezpečenie vašej bezstarostnej jazdy.

Napíšte nám