Motor

Pohonná jednotka použitá v modeloch 450SR, 450NK a 450MT má s modelom MT spoločné vyladenie, ktoré sa zameriava na dodávku krútiaceho momentu v strednom rozsahu. 2 vyvažovacie hriadele výrazne znižujú vibrácie motora a sú jedným z kľúčových prvkov jazdného komfortu. Vďaka kovaným ľahkým piestom a keramickej povrchovej úprave má motor prekvapivo športovú odozvu na vstupy jazdca. 270° posun kľukového hriadeľa približuje prejav motora koncepcii V-twin a dokonale dopĺňa celkový charakter motocykla.

3″ TFT displej

Klasický kruhový tvar 3″ farebného displeja TFT nenarúša štýl stroja a zároveň poskytuje jazdcovi moderné technológie. Samozrejmosťou je jasné a čitateľné zobrazenie jazdných údajov.
Prekvapením môže byť nastaviteľné upozornenie na zmenu prevodového stupňa.

Funkčná
uvoľnenosť

Uvoľnená jazdná pozícia s výškou sedadla 690 mm nemusí byť na úkor ovládateľnosti stroja, čo dokazuje model CL-C.

Skryté technológie

Moderné LED technológie osvetlenia zabezpečujú viditeľnosť aj v náročných podmienkach, ale zároveň je integrovaná do celkového dizajnu stroja bez toho, aby ho rušila.

Plynulosť
pre zážitok

Na prenos výkonu na zadné koleso sa používa ozubený remeň od renomovaného výrobcu Gates, ktorý zabezpečuje plynulejší prenos výkonu, nižšie vibrácie a hluk a je ďalším detailom, ktorý vytvára celkový zážitok z jazdy.

T-BOX /
CFMOTO RIDE

Štatistika jazdy, nepretržité monitorovanie stavu motocykla a polohy. 
Upozornenie na neštandardný stav motocykla a ďalšie funkcie. 
To je aplikácia CFMOTO RIDE v spojení s komunikačnou jednotkou T-BOX.

Slobodne
kam chcete

Vďaka svetlej výške 160 mm nemusíte vždy zostať na ceste, ale zvládnete aj nespevnené cesty alebo nástrahy mesta v podobe obrubníkov a rýchlostných nerovností.

Vaša jazda
v pohode

Systém kontroly trakcie (TC) a antihoppingová spojka pomáhajú menej skúseným jazdcom zvládnuť náročnú jazdu na motocykli a skúseným jazdcom pomáhajú, keď si jazdu príliš užívajú.

Prémiová
záruka

Predĺžená záruka 5 ROKOV / 40 000 km platí pri zakúpení motocykla CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v SR a ČR pre všetkých nových zákazníkov (prvý majiteľ) bez rozdielu či je fyzická osoba, alebo podnikateľ.

Kontakt

Oficiálny dovozca

Journeyman CZ s.r.o
Všechromy 75
Strančice 251 63

www.journeyman.cz
info@journeyman.cz

Zoznam predajcov

Vyberte si zo širokej siete partnerov na Slovensku aj v Českej republike, kde je ponúkaný kompletný servis na zabezpečenie vašej bezstarostnej jazdy.

Napište nám