Motor

Jednovalcový motor s objemom 292 cm³ ponúka prekvapivo hladký ťah od stredného rozsahu až po obmedzovač. Vďaka tejto vlastnosti vhodne dopĺňa zábavnú manévrovateľnosť celého stroja.

5″ TFT displej

Zobrazuje všetky dôležité údaje o jazde, spravuje telefónne hovory, navigačné pokyny, automatický jas. Nadštandardná výbava v triede.

Antihoppingová
spojka

Pre maximálnu bezpečnosť pre začínajúcich jazdcov je tu antihoppingová spojka, ktorá môže pomáhať menej skúseným jazdcom.

LED svetlá

Dominantný prvok prednej časti stroja, ktorý nielen dopĺňa konštrukciu stroja, ale je aj maximálne funkčný.

Ovládateľnosť

Nízka hmotnosť je jedným z najdôležitejších faktorov zábavnej ovládateľnosti stroja.

T-BOX /
CFMOTO RIDE

Jazdné štatistiky, nepretržité monitorovanie stavu motocykla a polohy. Upozornenia na neštandardný stav motocykla a ďalšie funkcie. Toto je aplikácia CFMOTO RIDE v spojení s komunikačnou jednotkou T-BOX. (Voliteľné príslušenstvo)

Prekvapivo všestranný

Napriek kompaktným rozmerom stroja je aj pre skúseného jazdca jazda na 300NK zábavná.

Istota v tme

Na uľahčenie jazdného života začiatočníkov a pohodlie ovládania stroja skúsených jazdcov sú k dispozícii podsvietené ovládacie prvky.

Prémiová záruka

Predĺžená záruka 5 ROKOV / 40 000 km platí pri zakúpení motocykla CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR pre všetkých nových zákazníkov (prvý majiteľ) bez rozdielu či je fyzická osoba, alebo podnikateľ..

Kontakt

Oficiálny dovozca

Journeyman CZ s.r.o
Všechromy 75
Strančice 251 63

www.journeyman.cz
info@journeyman.cz

Zoznam predajcov

Vyberte si zo širokej siete partnerov na Slovensku aj v Českej republike, kde je ponúkaný kompletný servis na zabezpečenie vašej bezstarostnej jazdy.

Napíšte nám