Motor

Jednovalcový motor s objemom 292 cm³ ponúka prekvapivo hladký ťah od stredného rozsahu až po obmedzovač. Vďaka tejto vlastnosti vhodne dopĺňa zábavnú manévrovateľnosť celého stroja.

Minimalistický
displej

Moderný displej v štýle väčších strojov série
CL-X.

T-BOX /
CFMOTO RIDE

Jazdné štatistiky, nepretržité monitorovanie stavu motocykla a polohy. Upozornenia na neštandardný stav motocykla a ďalšie funkcie. Toto je aplikácia CFMOTO RIDE v spojení s komunikačnou jednotkou T-BOX. (Voliteľné príslušenstvo)

Antihoppingová
spojka

Pre maximálnu bezpečnosť pre začínajúcich jazdcov je tu antihoppingová spojka, ktorá pomáha menej skúseným jazdcom.

LED svetlá

Výrazný dizajnový prvok série CL-X, svetlomet s charakteristikou „X“, tiež definuje model
300CL-X.

Ovládateľnosť

Nízka hmotnosť je jedným z najdôležitejších faktorov zábavnej manévrovateľnosti stroja.

Uhladené nadšenie

Vo serióznom prevedení sú k dispozícii rozmery a ergonómia, ktoré potešia skúsených jazdcov a neprekvapia začiatočníkov.

Istota v tme

Na uľahčenie jazdného života začiatočníkov a pohodlie ovládania stroja skúsených jazdcov sú k dispozícii podsvietené ovládacie prvky.

Prémiová záruka

Predĺžená záruka 5 ROKOV / 40.000 km platí pri zakúpení motocykla CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR pre všetkých nových zákazníkov (prvý majiteľ) bez rozdielu či je fyzická osoba, alebo podnikateľ.

Kontakt

Oficiálny dovozca

Journeyman CZ s.r.o
Stránčice – Všechromy, 251 64
www.journeyman.cz
info@journeyman.cz

Zoznam predajcov

Vyberte si zo širokej siete partnerov na Slovensku aj v Českej republike, kde je ponúkaný kompletný servis na zabezpečenie vašej bezstarostnej jazdy.