Ambasádori

Veronika Hankocyová

Ambasador CFMOTO 300NK

Ročný nájazd 30 000+ km
Prezývka Verča
Vek 35 let
Scrolujte dole
Scrolujte dole

„Veronika Hankocyová – najlepšia česká „roadracingová“ pretekárka“

Kto je Veronika Hankocyová?

Krásna, vysoká, skromná a odvážna. To je Veronika Hankocyová. Dobre vyzerá v kombinéze aj vo večerných šatách, a keď sa s vami rozpráva, vyžaruje z nej vyrovnanosť a nadšenie pre vec. Keby neprepadla motocyklovým pretekom, bola by profesionálnou hasičkou alebo veliteľkou pluku. Namiesto vysokej školy chcela opravovať motorky, ale jej rodičom sa tento nápad nepáčil. Dnes jej rodina drží palce, či už na trati, alebo na ostrove Man, kde sa chystá súťažiť v možno najťažšej súťaži na svete TT Isle of Man . Zahrala si aj v dokumentárnom filme BBC Road Riders. Rýchlosť a nebezpečná náročná trať sú pre ňu vždy výzvou, nie strachom!
Je nám veľkou cťou, že máme takú profesionálku, ako je Veronika, ako ambasádorku motocyklov CFMOTO 300SR a CFMOTO 300NK. Vynikajúca a úspešná česká motocyklová pretekárka, okrem iného účastníčka najťažších pretekov na svete Tourist Trophy Isle of Man, výborná učiteľka v motocyklovej škole a predovšetkým úžasná dáma.
Nielenže učí nových motorkárov na našich motocykloch, ale dlhodobo testuje aj naše obľúbené motocykle „malého kalibru“ a svoje skúsenosti a poznatky z jazdy na motocykloch CFMOTO si rozhodne nenecháva pre seba.

Úspechy:
Strieborná Niké z Manx GP Isle Of Man
Nováčik MANX GP, najlepšia jazdkyňa
miesto v írskom šampionáte Junior Support
miesto Majstrovstvá Českej republiky
Víťazka Dymokúr 2014, rekord trate Supertwin
Top 10, Ulster Grand Prix v triedach Supertwin a Lightweight

 

Zoznámte sa s ostatnými
ambasádori

Zoznámte sa s ostatnými
ambasádori

Ambasádori